Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Autorem rankingu jest multiagencja
Ubezpieczenia online.pl sp z o.o. - właściciel
największego w Polsce portalu o ubezpieczeniach:
www.ubezpieczenie.com.pl

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo przesyłania danych gwarantuje
firma Unizeto. Certyfikat SSL zapewnia ochronę
stron internetowych oraz poufność przekazywanych danych.

Komisja Nadzoru Finansowego

Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez KNF z siedzibą w Warszawie, przy Pl. Powstańców Warszawy 1.

GIODO

W trosce o informacje przekazywane nam przez klientów ściśle współpracujemy z GIODO, który ma kontrolę nad prawidłowym, zgodnym z prawem przetwarzaniem danych osobowych.

Rzecznik Finansowy

Rzecznik Finansowy reprezentuje interesy naszych klientów wobec ubezpieczycieli i funduszy emerytalnych, interweniuje w sprawach spornych, udziela porad i wydaje ekspertyzy.
Nawet 1 400 zł więcej do Twojej emerytury!
Zobacz jak to zrobić - sprawdź teraz »

Niezależny Ranking Otwartych Funduszy Emerytalnych

O firmie
Informacje o stronie:

Prowadzony przez Ubezpieczenia online.pl serwis RankingOFE.com.pl powstał w grudniu 2009 roku w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tematyką przyszłych emerytur. Strona poświęcona jest wyłącznie temu obszarowi ubezpieczeń.

Redaktorzy serwisu uważnie przyglądają się wahaniom na rynku OFE, analizują wyniki osiągane przez Fundusze, zarazem, z myślą o uczestnikach OFE, monitorując ich rozwój. RankingOFE.com.pl w jasny i przejrzysty sposób prezentuje wyniki tych rynkowych zmagań.

Co kwartał publikowany jest niezależny raport, oparty na gruntownej analizie rynku, prezentujący aktualne osiągnięcia Otartych Funduszy Emerytalnych.

Warto podkreślić, że od początku funkcjonowania strony RankingOFE.com.pl spółka Ubezpieczenia online.pl za jej pośrednictwem pozyskała do Otwartych Funduszy Emerytalnych niemal 2 tys. zadowolonych z dokonanego wyboru Klientów.

Informacje o Spółce:

Firma Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. jest multiagencją, działającą pod ścisłą kontrolą Komisji Nadzoru Finansowanego, zgodnie z ustawą z dnia 22 maja 2003 r. o pośrednictwie ubezpieczeniowym. Do prowadzonego przez KNF (z siedzibą w Warszawie, przy Pl. Powstańców Warszawy 1) rejestru pośredników ubezpieczeniowych spółka Ubezpieczenia online.pl wpisana zostały pod numerem: 11166643/A.

Firma posiada pełnomocnictwa do wykonywania czynności w imieniu ponad 30 polskich i zagranicznych zakładów ubezpieczeń w zakresie sprzedaży kilkuset produktów ubezpieczeniowych, w tym emerytalnych.

Spółka, mając na uwadze zakres prowadzonej działalności i związanej z nią odpowiedzialności, gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa powierzanych przez Klientów i Partnerów danych oraz transakcji dokonywanych za pośrednictwem serwisów należących do Ubezpieczenia online.pl.

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.,
ul. Wolska 88
01-141 Warszawa
NIP: 895-182-19-18
REGON: 933023875
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
numer KRS: 0000671372

RankingOFE top3
Notowania OFE
FunduszWartość1 m-c [%]
Aegon OFE28,940,1
Allianz Polska OFE28,12-0,1
Aviva OFE29,300,1
AXA OFE29,600,3
PKO BP Bankowy OFE29,300,1
Szczegóły notowań
Porównaj ubezpieczenia na życie
  1. Wypełniasz formularz
  2. Otrzymujesz do 5 ofert
  3. Wybierasz najlepszą ofertę ubezpieczenia
  4. Spotykasz się z agentem
Porównaj oferty!
Masz pytania?
Wyślij maila
ekspertowi

bok@rankingofe.com.pl
Reklama     |     Partnerzy     |     Polityka prywatności     |     O firmie     |     Regulamin     |     Kontakt
© 2006-2024 Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. | Ubezpieczenie na życie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Pl. Powstańców Warszawy 1.


Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl